• Новак
500 компјутери прилагодено печатење на ВИЗИТ КАРТИ 300G 2SIDED ИСПЕЧАТЕТЕ го само треба беа 25,5 usd No:А1 дефиниција

500 компјутери прилагодено печатење на ВИЗИТ КАРТИ 300G 2SIDED ИСПЕЧАТЕТЕ го само треба беа 25,5 usd No:А1

DEN 720.00
Во достапна форма

Пристапност

A : за Жал, не, ќе треба да се купат 2 сет на 1000.
прилагодено печатење на визит-карта
можете да изберете на обрасци во мои Aliexpress продавница. 2-5 работни дена по одобрување и процесира плаќањето.
кажете ми вие дефиниција Не,ние може да можете да додадете име и текст за тоа. штом тоа е направено јас ќе ти удри нагоре. Ве молиме да ни даде на обидете се вие нема да бидете разочарани од нашата услуга.ви благодариме
200 БИЗНИС КАРТИЧКИ 300 G СЈАЈНА ИЛИ МАТ 2 SIDED ПЕЧАТИ+ ДИЗАЈН | 2 Еднострано (СЛОБОДЕН ДИЗАЈН + PRINT)
ОПИС
Имаме печатење фабрика во Gongdong Chinad и Печатење ние обезбеди најдобар квалитет на карта на акции и највисок печатење квалитет на пазарот. A : Да, јас може да ви Благодариме П : ok страшни.PDF
Термини : ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ДЕКА СИТЕ ПРОДАЖНИ СЕ КОНЕЧНИ!
Прашања и одговори во врска со оваа точка П : Може да се направи ме 500 картички со дизајн, и 500 со друг дизајн? И дизајни се многу едноставни. можете да печатите мојот сопствен дизајн? A : Да, тоа не е проблем. не ми е-пошта на дизајн? A : Сигурни во мојата адреса (на врвот слика) П : здраво, јас сум мојот сопствен дизајн добивање работеше.
Ве молиме e-mail сите уметнички дела и информации на мојот е-маил погоре.

Главните карактеристики

боја:
100PCS, 200PCS, 500PCS, 1000PCS
празник:
Универзална
Бренд Име:
JDCMYK
Музика:
No
Број На Модел На:
A1
Шема:
Една страница Тип

Избор на клиент