• Новак
Влезот 2 инчен Универзален Мотор, Мотоцикл Издувните Пригушувач Цевка Избега Tailpipe со Отстранлив DB Убиец од не ' Рѓосувачки Челик

Влезот 2 инчен Универзален Мотор, Мотоцикл Издувните Пригушувач Цевка Избега Tailpipe со Отстранлив DB Убиец

DEN 1824.00
Во достапна форма

Пристапност


Влезот 2 инчен Универзален Мотор, Мотоцикл Издувните Пригушувач Цевка Избега Tailpipe со Отстранлив DB Убиец од не ' Рѓосувачки Челик Тип A/B : Вистински Карбонски Влакна + Нерѓосувачки Челик Тип C/D : Нерѓосувачки Челик Влезот Внатрешен Дијаметар : 51mm 4 Модел големини се исти Доаѓаат со отстранлив DB Убиец; лесно да се инсталира и да ги отстрани Сите слики се реални производи
Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Издувни Цевки 1 КОМПЈУТЕР 51mm Конектор 1 КОМПЈУТЕР Отстранлив DB Убиец 1 КОМПЈУТЕР Менгеме 2 ПАРЧИЊА Спрингс 2 ПАРЧИЊА Куките

Главните карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Име На Модел:
Тип Б - Не ' Рѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
10.2cm
Објектот Тежина:
1.23kg
Бренд Име:
PHULEOVEO
Објектот Должина:
27.5cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик, Карбонски Влакна
Објектот Дијаметар:
4.0inch
Објектот Висина:
10.2cm
Специјални Функции:
51mm Влезот Универзален Мотор Издувните Пригушувач

Избор на клиент