• Новак
5PCS AB Клип Рамнотежа Конектор Lipo Заштитни Случај за JST-XH 3S 11.1 V

5PCS AB Клип Рамнотежа Конектор Lipo Заштитни Случај за JST-XH 3S 11.1 V

DEN 158.40
Во достапна форма

Пристапност

ADD : Changan Таун, Dong Guan Сити, Провинцијата Guang Dong, Кина Телефон : 0086-769-85077880 0086-769-85077029
Повратни информации :
1. Ние веруваме во точноста на услугата на купувачи,и би сакал да се направи сè за да ги задоволиме нашите клиенти.
Gallary Слика :
Испорака Детална :
1.Ние ќе ја испрати на производи за да можете
одеднаш на уплата
Контакт со НАС на :
Ние нудиме 24 часа услуги на клиентите на седмицата како и часа на сабота (освен за големи празници).Ние ќе ви помогнеме да го реши проблемот. Ако имате било какви проблеми,коментар или сугестија, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник.5 PCS AB Клип Рамнотежа Конектор Lipo Заштитни Случај за JST-XH 3 S 11. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.1 V
Спецификација :
Количина : 5pcs
Одговара : 3 S 11. Затоа вашата повратна информација е extremetly важно за нас.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање спор на сајтот.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора ,и ќе се потрудиме да ги реши проблемите.

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици

Избор на клиент