• Новак
Torre Ајфеловата Кула Keychain За Скролување за Сувенири,Париз Тура Ајфеловата Keychain Копче Прстен Декорација Клуч на Носителот AZL-684

Torre Ајфеловата Кула Keychain За Скролување за Сувенири,Париз Тура Ајфеловата Keychain Копче Прстен Декорација

DEN 99.00
DEN 180.00
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите porblem. Ние ќе се пријават помалку од $20 вредност лична употреба подароци за вашите пакет за да се избегнат потенцијални полнење. Ние сме посветени да одлични услуги на клиентите , така и за било која причина не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас пред да замине негативен фидбек. Можете да проверете со вашиот локален обичај. Се надеваме дека исто така можете да ни даде за нас откако на вашиот објект е примена.Опис :
Кула Големина : 6.
ПРЕВОЗОТ : Ние ќе испрати наредба во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или DHL, превозот метод зависи од вкупниот износ на вашата цел : Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел повеќе од $7) 30-60 работни дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (цел помалку од $7) 30-60 работни дена Забелешка : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 30-60 дена да пристигне, ве молиме почекајте за тоа. ПЛАЌАЊЕ :
Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши на плаќање.
ДАНОК & ДОЛЖНОСТ
Нашите цени и превозот не ги вклучува потенцијалните даночни и должност, кој е обвинет од страна прилагодено на вашата земја.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
копче
Метална боја:
Светло Жолта Боја,Сребро Позлатен
Број На Модел На:
AZL-684
Пол:
Жените
Бренд Име:
piqiya
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Легура
Големина:
6.5*3cm
кристал жените Копче синџир:
keyring жени
Стил:
дијамант, љубов копче
Модел:
Ајфеловата Кула
боја:
со бели и розови дијаманти
Употреба:
Декорација
Карактер:
исклучително компактен
Материјал:
Цинк Легура

Избор на клиент