• Новак
Масовен Проток На Воздух Сензор Мете За Volvo 960 S90 V90 2.5 2.9 0280217511 9146483 0 280 217 511

Масовен Проток На Воздух Сензор Мете За Volvo 960 S90 V90 2.5 2.9 0280217511 9146483 0 280 217 511

DEN 902.00
DEN 1002.24
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Состојба : Висок Квалитет, Бренд-нови ,100% фабрика тестирани
Пакет содржи : 1 X компјутери
OE Број :
9146483 , 9 146 483 , 42911 , 91464830
0280217511 , 0 280 217 511 , 0280 217 511
Направи/Година Модел KW HP CC
ЗА VOLVO 960 II (964) 2.5 Салон 07.1994-12.1996 125 170 2473
ЗА VOLVO 960 II (964) 2.9 Салон 07.1994-12.1996 150 204 2922
ЗА VOLVO 960 II Имот (965) 2.5 08.1994-12.1996 125 170 2473
ЗА VOLVO 960 II Имот (965) 2.9 08.1995-12.1996 150 204 2922
ЗА VOLVO S90 2.9 Салон 01.1997-05.1998 150 204 2922
ЗА VOLVO S90 2.9 Салон 01.1997-05.1998 132 180 2922
ЗА VOLVO V90 Имот 2.9 01.1997-12.1998 132 180 2922
ЗА VOLVO V90 Имот 2.9 01.1997-12.1998 150 204 2922
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно

Главните карактеристики

Вител Тип:
0280 217 511
Чувствителност:
0280217511,0 280 217 511,0280 217 511
линеарна:
9 146 483
Мерен Опсег:
9146483
Повторливост:
0 280 217 511
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Термички Тип
Бренд Име:
ICIFAUTO
Hysteresis:
0280217511
Резолуција:
9146483,9 146 483,42911,91464830

Избор на клиент

Freeshipping HEF4053 HEF4053BT
  • Новак

Freeshipping HEF4053 HEF4053BT

DEN 724.00 762.24

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците