• Новак
Dongyang резба цвет лотос цвет круг Кинески антички мебел декоративни цвет резби во дрво кабинет не

Dongyang резба цвет лотос цвет круг Кинески антички мебел декоративни цвет резби во дрво кабинет не

DEN 1680.00
Во достапна форма

Пристапност


Бебе слики :
[description] : home office декорација, уметности и занаети, итн.
[материјал] : гума дрво
[дали] : не се наслика
[ниво на квалитет] : квалификуван
Најубаво врежан декоративни цвет плоча, може да се користат за декорација на ѕидови и покривот вратата мебел итн. Сега, некои луѓе во современите и античките чај со вкус Дома Мебел резба цвет одбор како украс, некои едноставно прозорец панели, цвет кревет плоча по refurbishing, блок ѕид виси, носталгични стил и модерен затворен мебел материјали едни со други, да се создаде културна атмосфера на Кинески и Западна.

Главните карактеристики

Избор на клиент