• Новак
Жените Европа Цинк Легура Капка Обетки Гроздобер Антички Сребрен Бакар Двоен Круг Pendant Dangle Обетки Накит за Партија Подарок

Жените Европа Цинк Легура Капка Обетки Гроздобер Антички Сребрен Бакар Двоен Круг Pendant Dangle Обетки Накит

DEN 93.00
DEN 116.64
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
диви и бесплатно
Број На Модел На:
YC06033
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Earring Тип:
dangle обетки
Метална боја:
Антички Бакар , Антички Сребрен,патина
Тежина:
1.8g/pcs
Место на Потекло:
Yiwu ,Кина
Пакување:
1pair/opp вреќа,12pair/голема торба
е customed:
да,поддршка на големо(да добиете повеќе попуст)ве молиме контактирајте со нас
Функција:
рачно изработени накит
позлата:
олово,никел,кадмиум слободни
Пад на превозот:
Yes

Избор на клиент