• Новак
WolfRule За Покривање Xiaomi Mi Микс 2 Случај Мека TPU & PC Стојат Shockproof Телефон Случај За Xiaomi Mi Микс 2 Покрие Ми Mix2 5.99

WolfRule За Покривање Xiaomi Mi Микс 2 Случај Мека TPU & PC Стојат Shockproof Телефон Случај За Xiaomi Mi Микс

DEN 143.00
DEN 204.00
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


>>> Опис На Производот
[Компатибилен Модел ] :
За Xiaomi Mi Микс 2
[Телефон Големина] :
5.99 инчен
[Функција] :
Двоен Слој Оклоп + S oft Гел + Со потпирач + Многу светлина
[Функција] :
Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика !
>>> Производот Шоу

Главните карактеристики

Бренд Име:
Wolfrule
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-Отпорни,Анти-удар,Потпирач
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми Се Меша 2
дизајн:
Бизнис,Обична,Сјајни
Големина:
Case For Xiaomi Mi Mix 2 5.99''
Карактеристики:
Тешко Пластични Назад Случај, Целосната Покриеност, Случај
Користете толпата :
Мажи жени човек жена девојка момче
функција 1:
Луксузна гума заштитна capa став
Карактеристика 2:
Моден солиден заштитник случај
функција 3:
Бизнис тешко пластични задниот поклопец
Материјал:
Меки Силиконски hybird на Пластика
боја:
Darkblack, Црна, Сина, Сива, Црвена, Златна, Сребрена
Компатибилен Модел 1:
за Xiaomi Mi Микс 2
Телефон големина:
5.99 инчен

Избор на клиент