• Новак
1pc 50cm синиот кит ајкула море животинско симпатична мека кадифен кукла задржете перница новина креативни полнети играчки подарок за деца

1pc 50cm синиот кит ајкула море животинско симпатична мека кадифен кукла задржете перница новина креативни

DEN 864.00
DEN 910.08
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе испрати пакети како подароци и пишување пониска цена да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или пониски даночни преку царината . Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги.
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.4 kg
Тоа е многу симпатична и мека, одговараат за сите возрасти , одете во кревет со тоа , вие може да заспие наскоро ќе ви даде чувство на сигурност , а исто така може да им даде на вашиот пријател како топло слатка роденден подарок .
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност. ако сакате да се купи подарок, за некој посебен ден, тоа е добро за вас да се купи пред 2~3 месеци.
За Превозот :
Вашата цел ќе биде објавена во рок од 3 дена .
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат. Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати. ние ќе обезбедат конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас со превозот на следење на број, и специфична причина за враќање.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Форма:
Гениј
Број На Модел На:
T16091502
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
Цртан филм

Избор на клиент