• Новак
боја јасно розова Папокот Пирсинг Бел Копчето Прстени Секси Хируршки челик Пирсинг Папокот Тело Накит жени

боја јасно розова Папокот Пирсинг Бел Копчето Прстени Секси Хируршки челик Пирсинг Папокот Тело Накит жени

DEN 48.00
DEN 57.12
-16 %
Во достапна форма

Пристапност


ГОЛЕМИНА : 1.6 mm*10мм*5mm*8мм
Тип : Барови & Barbells
Телото Област : Папокот
Метал : 316 L Хируршки Челик
Материјал : 316 L Хируршки Челик & Кристал
Повод : Партија & Банкет, Фестивалот/Роденденски подарок, Подарок за Пријатели
(Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.)
Вашето Задоволство е наш Приоритет. Нашата цел е да се направи сите наши клиенти, како среќна што е можно повеќе, а шопинг со нас.
Ве молиме слободно контактирајте со нас секогаш кога и да било. Ние ќе бидеме секогаш тука за вас.
Јасно
Црвена

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
NORDVEST
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
is_customized:
No
Број На Модел На:
no
Обликот:
Tassel
Материјал:
Кристал
е-прилагодена:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
папокот прстени
Метал:
Хируршки Челик
боја:
Злато, Сребро.

Избор на клиент