• Новак
За Метал Опрема Зголемувањето На Revengeance Raiden Висока Фреквенција Целосна Танг Јаглероден Челик Меч За Колекционерски Cosplay Реквизити

За Метал Опрема Зголемувањето На Revengeance Raiden Висока Фреквенција Целосна Танг Јаглероден Челик Меч За

DEN 3040.00
DEN 3200.16
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Нерѓосувачки челик сечилото со црна кожа за на рака торба
Нерѓосувачки челик сечилото со дрвени scabbard и рака
Јаглероден челик црна, позлата ножот со црна кожа за на рака торба
Внимание : Фотографиите се за повикување само. Вистински производ може да се разликува.
Метал Gear Rising : Revengeance
Вкупна Должина : 99cm
Должина на ножот : 72cm
Се справи со Должина : 27cm
Сечилото Материјал : нерѓосувачки челик
Рачка Материјал : Цинк легура
На работ на ножот : Тапи,исто така, може да се направи со малку остар Пакување : кутија Poam

Главните карактеристики

Големина:
Raiden sword
Бренд Име:
Меч
Материјал:
Метал
Стил:
Европа
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Регионален Функција:
Европа
Стил:
Игра меч
Повод:
Декоративни/Боречка вештина/ Cosplay
Спецификација:
Long sword
реден број:
zs-9489/zs-9489a
Сечилото Материјал:
Јаглероден Челик /Нерѓосувачки челик
Тема:
Метал Gear Rising
Карактер:
Raiden меч
Sheat:
СТП Кожа за на рака торба
Боја:
бело/црна
Функција:
Во порибено

Избор на клиент