• Новак
Зимски Кристал Начичкана Кристал Автомобил Седиште Перница За Жена и Девојки Автомобил Пред Седиштето Покрие Универзална Авто задното Седиште Перница

Зимски Кристал Начичкана Кристал Автомобил Седиште Перница За Жена и Девојки Автомобил Пред Седиштето Покрие

DEN 1079.00
DEN 1269.60
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

ОБЈЕКТ - Зима Кристал Начичкана Кристал Автомобил Седиште Перница За Жена и Девојки Автомобил Пред Седиштето Покрие Универзална Авто задното Седиште Перница МАТЕРИЈАЛ - Кратки Кадифен+Cystal+Памук БОЈА - Црна, Црвена Роза, Виолетова ГОЛЕМИНА Универзална(50*50cm) Пакет - 1 PCS

Главните карактеристики

Боја Име:
Виолетова 1PCS, Црвена Роза 1PCS, Црвена Роза 1PCS
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
сет парче:
1
Објектот Ширина:
50cm
Применливи Сезона:
есен и зима
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
KAYSHION
Објектот Должина:
50cm
Материјал Тип:
Вештачки Кадифен
Столче Опфаќа:
Yes
столче покрие универзална:
Yes
автомобил седиште перница:
Yes
столче заштитник:
Yes
Седиштето Опфаќа:
Yes
Победникот Столче Маска:
Yes
автомобил seat додатоци:
Yes
автомобил додатоци:
Yes
столче поддршка:
Yes

Избор на клиент