• Новак
BoYuTe 500Pcs 7*13MM 3 Бои Европската Метал Ламинатни Месинг Пеперутка Шарм

BoYuTe 500Pcs 7*13MM 3 Бои Европската Метал Ламинатни Месинг Пеперутка Шарм

DEN 198.00
DEN 220.32
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Точка ИМЕ : 500 Компјутери 7*13 MM 3 Бои Европската Метал ламинатни трговија на Големо Месинг Пеперутка Форма Earring Наоди БРЕНД : BOYUTE

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BOYUTE
Објектот Должина:
0.7cm
Објектот Тежина:
0.5g
Производ Карактеристики:
Пеперутка Форма Метал ламинатни
Објектот Висина:
0.1cm
Број На Модел На:
cl9062
Објектот Ширина:
1.3cm
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Накит Наоди Тип:
метал ламинатни
Објектот:
Шарм
Обликот:
Пеперутка
Големина:
7*13mm
забелешка:
3 бои
Материјал:
Дувачкиот

Избор на клиент