• Новак
БАКУ Б.К.-878L дигитален led Дисплеј SMD Brushless Топол Воздух Rework Станица за Лемење со Железо и Топлина Пиштол за Мобилен Телефон Поправка

БАКУ Б.К.-878L дигитален led Дисплеј SMD Brushless Топол Воздух Rework Станица за Лемење со Железо и Топлина

DEN 2559.00
DEN 2693.76
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


БАКУ Б.К.-878 L дигитален led Дисплеј SMD Brushless Топол Воздух Rework Станица за Лемење со Железо и Топлина Пиштол за Мобилен Телефон Поправка 1pc
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35

слика покаже :
пакет се вклучени :
1 * БАКУ 878 L лемење

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Текст Voltagle:
110v 220v
Број На Модел На:
баку 878l
Излезна Моќност:
700W
производ тежина:
2kg
Англиски корисник:
Yes
Пакет Големина:
20*12*19CM
Број На Производ:
H0327

Избор на клиент