• Новак
Метал силуета на нова технологија микро жакард свила ткаенини свила ткаенини се облекуваат палто трговија на големо со висок квалитет свила платно

Метал силуета на нова технологија микро жакард свила ткаенини свила ткаенини се облекуваат палто трговија на

DEN 2376.00
DEN 2640.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Ширина : 110 см
Тежина : 240 г / м
метар метар метар метар метар метар

Главните карактеристики

Стил:
Жакард
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
Свила / злато

Избор на клиент