• Новак
1PCS DM066 540 DC Мотор 6-24V 12V 10000RPM Метал Задниот Поклопец Моќни, Силни Магнетни Јаглерод Четка Моторни Електрични Вежба DIY

1PCS DM066 540 DC Мотор 6-24V 12V 10000RPM Метал Задниот Поклопец Моќни, Силни Магнетни Јаглерод Четка Моторни

DEN 427.00
DEN 449.76
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Моторни дијаметар : 35.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.И корисни коментари за други клиенти.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.8 MM
Моторни висина : 50 MM (со исклучок на излез вратило)
Моторни тежина : 158 g
Излез оска : 3. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.

Главните карактеристики

Постојана Струја(A):
1
Број На Модел На:
DM066
Вртежен момент:
1
Излезна Моќност:
1
сертификација:
CCC
Тип:
Микро Мотор
Употреба:
Електричен Велосипед
Изградба:
1
Заштита На Функција:
1
Употреба:
Модел
Ефикасност:
1

Избор на клиент