• Новак
JEXXI Целосна Јасно Микро Отвори Кристал 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Прстени За Жените И Мажите Мода Бендови Накит Anillos

JEXXI Целосна Јасно Микро Отвори Кристал 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Прстени За Жените И Мажите Мода

DEN 204.00
DEN 291.84
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


JEXXI Целосна Јасно Микро Отвори Кристал 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Прстени За Жените И Мажите Мода Бендови Накит Anillos
Материјал : Сребрен
Производ : Прст Прстен

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
MR130
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
Види Слика
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Избор на клиент