• Новак
Овална Стил ЕВА Слушалки торбичката Тешко за Моќ Победи PB Во Уво Слушалка Пошта Складирање Случаи Црна Кутија (100*60*40mm)

Овална Стил ЕВА Слушалки торбичката Тешко за Моќ Победи PB Во Уво Слушалка Пошта Складирање Случаи Црна Кутија

DEN 42.00
DEN 57.60
-27 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Објектот е ЕВА складирање кутија.
За мобилни bluetooth слушалки, MP3, MP4, слушалки, и други дигитални опрема за заштита пакет.
Случајот има внатрешни пребивање и пребивање секција ви овозможува да добиете дигитална опрема кабел за зачувување.
Тоа е многу погодно да носат или долго време складирање
Спецификација :
Материјал : СТП + ЕВА.
Боја : Црна
Големина : 110 X 60 X 40 mm прибл
1 X ЕВА Чување
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :

Главните карактеристики

боја:
Црна
Големина:
110 X 60 X 40 mm
Број На Модел На:
Слушалка За Складирање Случаи
Бренд Име:
ALLOYSEED
Тип На Објект:
Шарм
Пакет:
No
Материјал:
СТП + ЕВА.

Избор на клиент