• Новак
WK-806FT цевка распрснување алатка за сечење сет ,цевка проширувач, Бакарни цевки распрснување комплет Проширување на опфатот 5-19mm 1pc/многу

WK-806FT цевка распрснување алатка за сечење сет ,цевка проширувач, Бакарни цевки распрснување комплет Проширување

DEN 2323.00
DEN 2445.12
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Повеќе параметри може да се најде во англискиот упатство
Ако имате било какви проблеми,ве молиме слободно контактирајте со нас,ти благодарам!
Сликата покажува :
. Бел форма на млазницата се користи за брадавица, не е погодна за поврзување на приклучок интерфејс, целта е да се осигура дека интерфејс дел од запечатување и сила. На нашиот веб-сајт (PC) можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
WK-806 FT цевка распрснување алатка за сечење сет ,цевка проширувач, Бакарни цевки распрснување комплет Проширување на опфатот 5-19mm1pc/многу
Проширување на опсегот : 5-19mm
Нето тежина : 3kg
Answer : ___________________________ Note : не се применуваат 9mm неконвенционален бакарни цевки употреба ; Проширување цевка менгеме се единствен лик двојно јамка дизајн, носат-отпорен и издржлив. Цилиндрични дупка е во цевка е вметната во две бакарни цевки за поврзување на друг користење на цевка со дијаметар.

Главните карактеристики

Пакет:
Кутија
Број на Парчиња:
5
Бренд Име:
YunlinLi
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
WK-806FT
Тип:
цевка распрснување алатка за сечење сет
Примена:
Бакарни цевки распрснување комплет

Избор на клиент