• Новак
10мм LED 4 Бои, Црвено, Сино Жолта Зелена Дифузен Круг светодиодни Диоди Светилка Мушка НАТОПИ Plug-in Сијалица Избрани за Полнење 40 компјутери /многу

10мм LED 4 Бои, Црвено, Сино Жолта Зелена Дифузен Круг светодиодни Диоди Светилка Мушка НАТОПИ Plug-in Сијалица

DEN 103.00
DEN 108.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Драг пријател,
ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас, ви благодариме.
10мм LED Црвено Дифузен Круг светодиодни Диоди Светилка Мушка НАТОПИ Plug-in Преку Дупка Сијалица Широк Агол 10 mm 10мм Круг Дифузен LED Диоди LED бранова Должина Светлосен интензитет Напред напон Агол на Гледање (nm) (mcd) (v) (степени) АКО=20m A Min Max Min Max Min Max Typ 6000 K Белата 9000 K 2000 3000 3 3.2 120 Црвено 625 620 1500 2500 2 2 120 Зелена 515 520 8000 10000 3 3.2 120 Сина 455 460 4000 5000 3 3.2 120 Жолта 586 589 1000 2000 2 2.2 120 Портокал 602 610 1000 2000 2 2.2 120
Ако сакате да се купи повеќе 10мм диоди,ве молиме погледнете го следново : Круг Транспарентен пренесуваат на трети лица
Ако сакате да се купи било која друга големина на диоди,ве молиме кликнете на ,,.

Главните карактеристики

Max. Напред Тековната:
20mA Преку Дупка Сијалица
Max. Обратна Напон:
5V Светилка Мушка НАТОПИ Plug-in
Max. Напред Напон:
2-2.2 V LED Висок Квалитет Емитуваат Светлина Диоди
Max. Обратна Тековната:
50mA Широк Агол 10 mm
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Бренд Име:
ЕК Купување
Тип:
LED
Број На Модел На:
10мм ПРЕДВОДЕНА од Црвено во Сино Жолта Зелена Дифузен Круг
Состојба:
Нови
Тип:
LED
боја:
LED Црвена Сина, Жолта Зелена Дифузен светодиодни Диоди
Големина:
10мм Plug-in НАТОПИ

Избор на клиент