• Новак
DSTE 2 ПАРЧИЊА ЛП-E8 лп-e8 Камера Батеријата Со USB приклучокот на Полначот за CANON 700D 550D 600D 650D X4 Х5 X7i X6i T2i T3i T4i T5i

DSTE 2 ПАРЧИЊА ЛП-E8 лп-e8 Камера Батеријата Со USB приклучокот на Полначот за CANON 700D 550D 600D 650D X4

DEN 767.52
Во достапна форма

Пристапност


Секој увоз задолжен или такси се на купувачот одговорност.
(Викенди и државни Празници ќе бидат 48 часа)
Ние Обезбедуваме 1 година гаранција. Услуга На Клиентите
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро,
ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО.
Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме. Враќање Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата. Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност.

Главните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
DSTE
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
ЛП-E8
Тип:
батеријата пакет
Тип:
Li-Ion
Составен Тип:
li-ion батерија
Напон:
7.4V
Нормалните Капацитет:
2100 mAh

Избор на клиент