• Новак
4Pcs Трајни ABS Хром Прозорецот за Префрлање Копчето Покрие Трим Сет За Jeep Grand Cherokee 2011 2012 2013 2014 2015

4Pcs Трајни ABS Хром Прозорецот за Префрлање Копчето Покрие Трим Сет За Jeep Grand Cherokee 2011 2012 2013

DEN 417.00
DEN 521.28
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21.
Автомобилот секогаш чувствува нешто помалку?
Мат ABS Прозорецот за Префрлање Копчето Покрие Намали За Jeep Grand Cherokee 4x план за 2011-2015 , направи на вашиот автомобил повеќе стилски и полна со динамика
Што ќе ви овозможи да се вози на процесот повеќе пријатно
Спецификации :
Боја : Сребрена
Погоден за : За Jeep Grand Cherokee 4x план за 2011-2015
Материјал : ABS
ЗАБЕЛЕШКА : Пред да ја купите проблеми за да проверите дали свои модели О, некои модели несоодветна.
Функција :
Мали декорирани, полн со модни и ладно чувство
Назад со пластика, може да бидат директно испратени, лесен за ракување
Пакет содржи :
Еден сет Прозорецот за Префрлање Копчето Покрие Трим
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Autoleader
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Избор на клиент