• Новак
10(60)НА 220V 50HZ или 60HZ Една фаза Din железнички KWH Вати час din-железнички енергија метар чекор моторни импулс се регистрирате dispaly

10(60)НА 220V 50HZ или 60HZ Една фаза Din железнички KWH Вати час din-железнички енергија метар чекор моторни

DEN 475.20
Во достапна форма

Пристапност


Почитувани клиенти :
Кога ќе го купите , ве молиме оставете порака за да ми , колку ampere не ти е потребно ?

Главните карактеристики

Бренд Име:
ТПИ
Број На Модел На:
енергија метар
is_customized:
Yes

Избор на клиент