• Новак
LYBALL ЕУ Конвертор Патување Моќ Приклучок Адаптер за Полнач AC Монтажни Приклучок за Електрична Патка Главата за Apple iPad и iPhone MacBook

LYBALL ЕУ Конвертор Патување Моќ Приклучок Адаптер за Полнач AC Монтажни Приклучок за Електрична Патка Главата

DEN 119.52
Во достапна форма

Пристапност

Спецификација 100% сосема нов и висок квалитет на Компактен и лесен,лесен за носење и чување На потребни за дома живот или патување во странство Погоден за Apple AC адаптери, Ако се загубени или оштетени за вашиот Apple приклучок за полнач или сакаат да имаат помошен приклучок конектор,нашиот производ е идеален изберете Влезен напон : 100 V~250 V Боја : Бела Тежина : 21g Компатибилен со Ѕидниот приклучок duckhead за Apple Бренд моќ адаптери , и работи со Аеродромот Изразат Базна Станица со 802.11 n и Air Tune, сите ibook G4 , powerbook G4, за Mac Book, за Mac Book Pro за Mac Book Air, i Pad ,за Apple Батерија полнач

Главните карактеристики

Приклучок Тип:
За ЕУ
Извор На Енергија:
USB,A. C. Извор
USB Порти:
1
Компатибилен Бренд:
LG,Samsung,HTC
Квалитетот сертификација:
RoHS,CE
Бренд Име:
LYBALL
На текст:
100-240V/0.3 А
Број На Модел На:
LBEUPLUG
Излез:
5V/2.4 НА
Излезен Интерфејс:
USB
Тип:
Патување
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No

Избор на клиент