• Новак
YUMOSHI риболов ролна TK8000-10000 метал 14+1BB гајтанот Jigging контрола далеку кастинг крап солена вода surf врти море 4.1:1

YUMOSHI риболов ролна TK8000-10000 метал 14+1BB гајтанот Jigging контрола далеку кастинг крап солена вода surf

DEN 1843.00
DEN 1843.20
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


Враќање&Наплата
1, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навремено.1 : 1 Имајќи : 14+1 BB Тежина : 635g 640g 635g Единица тип : Парче Производ Слика
плаќање
1,ние ги поддржуваме сите следниве метод на Плаќање,како што се visa,Boleto,Mastercard,Запад унија,webmoney и така натаму.
Повратни информации
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават 5-ѕвезда повратни информации и некои слики од нашите производи,ви благодарам многу.
2,Плаќањето мора да биде во рок од 5 дена по ред.
2,ние ги поддржуваме многу превозот методи.ве молиме проверете го ова.Детали за производот Бренд : YUMOSHI име на Производ : Риболов ролна Модел Бр.
Пратката&Испорака
1,ние guaratee да брод од 48 часа по исплата потврда,пред да се испрати стоката ние ќе ви испратиме масажа во Aliexpress.
2, ако ви треба наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со вас во рок од 48 часа.
3,за Да пратите вашиот pakages, ве молиме посетете ја
4,Топли совети : Со цел да се намали телесната тежина, така што цените се разумни, сите наши производи колку што е можно да не се користи на надворешното пакување кутија, освен неколку ранливи на употребата на производи надвор од pckaging.

Главните карактеристики

Гајтанот Капацитет:
8000 Серија, 9000 Серија, 10000 Серија
Бренд Име:
yumoshi
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Метод:
врти
Риболов Ленти Тип:
Далечни Тркала
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Број На Модел На:
TK8000-10000
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.8kg (1.76lb.)
Пакет Големина:
14cm x 14cm x 14cm (5.51in x 5.51in x 5.51in)
Име:
риболов ролна
Модел Бр.:
TK8000 9000 10000
Мамка Тип:
Лажни Мамка
риболов вид:
врти
Тежина:
635g/640g/635g
Cid:
4.1
Имајќи:
14+1BB

Избор на клиент