• Новак
RINGCALL симпатична Автомобил Телефон Носител на Универзалната Планината Заградата за Elephone Багажникот S2 S2 Plus P9000 P8000 P7000 P6000 P4000 P3000 G9 G6

RINGCALL симпатична Автомобил Телефон Носител на Универзалната Планината Заградата за Elephone Багажникот S2

DEN 199.00
DEN 325.44
-39 %
Во достапна форма

Пристапност


БРЗ ПРЕГЛЕД :
Оваа симпатична морон купот на шофершајбната автомобил планината носител е наменета за сите паметни телефони помалку од 6 инчи од премиум материјал, кој може совршено да го држете вашиот телефон цврсто во вашиот автомобил кога возите без блокирање на вашиот видите или очите и да го заштити вашиот телефон од штети или испакнатини Пакет се вклучени : 1x Универзален Автомобил Планината Лулка Стојат Држачот за Паметен Телефон

Главните карактеристики

Бренд Име:
Lulumi
Број На Модел На:
Телефон Носителот
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
ABS
Држач За Во Автомобил:
Yes
Има Звучник:
No
Велосипедот Носителот:
No
Тип На Единица:
парче
Број На Модел На:
поддршка soporte за сите паметни телефони помалку од 6
Пакет:
Глувчето автомобил phone Држач (не се вклучени мобилен телефон)
Погоден ширина:
30-80см
Компатибилен Model3:
За Samsung
Компатибилен Model4:
За sony
Компатибилен Model5:
за Xiaomi
Компатибилен Model6:
за lenovo
Компатибилен Model7:
За Doogee
Компатибилен Модел 8:
за лета

Избор на клиент