• Новак
2017 Топла Продажба Нова Мода Накит Сетови Изјава Tassels Ѓердан Обетки Поставува Жените Поставен Pendant Синџир Додатоци

2017 Топла Продажба Нова Мода Накит Сетови Изјава Tassels Ѓердан Обетки Поставува Жените Поставен Pendant Синџир

DEN 340.00
DEN 666.72
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан+earring
Број На Модел На:
LM2PC
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал

Избор на клиент