• Новак
Ajojewel CZ Гроздобер Обетки Студ Сина боја / Црвен Кристал Капка Вода во Облик на Обетки За Жените Bijoux Симпатична Подарок

Ajojewel CZ Гроздобер Обетки Студ Сина боја / Црвен Кристал Капка Вода во Облик на Обетки За Жените Bijoux

DEN 204.00
DEN 227.04
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Име : Ajojewel CZ Гроздобер Обетки Студ Сина боја / Црвен Кристал Капка Вода во Облик на Обетки За Жените Bijoux Симпатична Подарок
Материјал : Цинк Легура + Кристал Кристал
Облечен Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок

Главните карактеристики

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Ajojewel
Број На Модел На:
AJOHZ007174
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Обликотшема:
Капка Вода
Големина:
1.3*2.5cm

Избор на клиент