• Новак
жешка За Nissan Murano 2015 2017 2018 автомобил телото се држи ABS хром Пред Машина Страна Фендер Отвори Воздух Излезот светилка трим 2 парчиња

жешка За Nissan Murano 2015 2017 2018 автомобил телото се држи ABS хром Пред Машина Страна Фендер Отвори

DEN 966.00
DEN 1085.76
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме. На превозот надомест е платена од страна на купувачот. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем .
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка. Ви благодариме!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од , можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
П : Продавачот на производот и услугата е одлична, како можам да се остави postive повратни информации?
A : Позитивни feeback (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас, вашето задоволство е наша единствена pursiut.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
WXGUH6749
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Автомобил модел:
Murano
Модел Година:
2015-2018
Материјал:
ABS
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch

Избор на клиент