• Новак
7-40 15mm Hotsale 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребрен Тон Спречување на Кубанската Линк Синџир Mens Момчиња Ѓердан/Нараквица Алка Поставен Накит

7-40 15mm Hotsale 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребрен Тон Спречување на Кубанската Линк Синџир Mens Момчиња

DEN 756.00
DEN 839.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

99 /парче
15.99 /парче
Hotsale Сребро од Нерѓосувачки Челик, 5mm машки Ѓердан,21.99 /парче
БОЖИЌ 23.5 mm спречување на синџир Ѓердан,20.50 /парче
Силни Мажи од љубов не 'Рѓосувачки Челик 3мм сребро&злато стап линк Ѓердан ,19.99 /парче
најновите модата шарм, мажите не 'Рѓосувачки Челик 7mm синџир ѓердан,23.6" БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 16.0393 инчен
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.6" Блеска Сребрена Нерѓосувачки Челик Индивидуалност Овална Ѓердан Добар Дар, мода слободни брод US$ 10.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.4" Злато&Црна Нерѓосувачки Челик Мажите Нараквица , ДОБАР ДАР US$ 7.99 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ, Убаво 7.6", БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 10.6", БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 7.99 /парче
316 L Силна Сребро Нерѓосувачки Челик 6mm Мажите Ѓердан,21.99 /парче
Нови fasnhion сребро мажите не 'Рѓосувачки Челик 5mm цевка синџир Ѓердан 21" за Божиќ подароци US$ 9.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.99 /парче
Нови fasnhion сребро 170g,тешки полиран не 'Рѓосувачки Челик 15mm огромен овална синџир Ѓердан,21" мажите подароци US$ 19. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.

Главните карактеристики

Метална боја:
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Должина:
7-40
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Компатибилност:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
7-40,15mm,261g
боја:
Сребро.
Пол:
Адвокатско и Момчиња

Избор на клиент