• Новак
Висок Квалитет на Жените Pendant 925 Сребрен Накит Pendant Шарм парична Казна Накит Симпатична Gecko Син Оган Опал Приврзоци без синџир

Висок Квалитет на Жените Pendant 925 Сребрен Накит Pendant Шарм парична Казна Накит Симпатична Gecko Син

DEN 443.00
DEN 527.52
-16 %
Во достапна форма

Пристапност


*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Висок квалитет на Жените pendant 100% 925 сребрен накит Pendant шарм парична Казна накит Симпатична Gecko Син оган опал приврзоци без синџир
Опис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : 925 Sterling Silver Главниот Камен : Сина Опал Синџир : Без синџир
*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем.

Главните карактеристики

Гем Боја:
Сина
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Сертификат Број:
DJ CH
Бренд Име:
DJ CH
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DR03011641P
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Накит Тип:
Парична Казна Накит
накит име:
Pendant
Метали Тип:
925 Sterling silver
Главниот Камен:
син оган опал
Предмети име:
сребро pendant
Предмети Тип:
опал pendant
Печат:
s925
Повод:
Партија/подарок/секојдневно носење
синџир:
Без синџир
кориснички:
Yes

Избор на клиент