• Новак
Гроздобер Ретро E27 LED Индустриски Лофт Железо Спалната соба Tripod Маса Маса Светилка liftable Светлина Осветлување Дома читална Кафе Оркестарот

Гроздобер Ретро E27 LED Индустриски Лофт Железо Спалната соба Tripod Маса Маса Светилка liftable Светлина Осветлување

DEN 7250.00
DEN 7632.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис : Оваа табела светилка со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. Со внимателно направена табела светилка ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на нордиските шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со оваа табела светилка . Примена : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : дома осветлување и nightlight извор на Светлина : E27 Led Светло*1 Материјал : Железо & Дрво Напон : 111-240 V Зрачењето Област : 5-35m 2 Боја : Слика е прикажано Големина : Сликата се прикажани Пакет се Вклучени : 1 X табела светилка (Сијалица не е вклучена)

Главните карактеристики

Е Светилки Вклучени:
No
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Железо,Дрво
Е dimmable:
No
Напон:
220V
Стил:
Мисија
База Тип:
E27
Гаранција:
2 години
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
#A
Заврши:
Железо
Карактеристики:
#A
Тип На Објект:
Биро Светилки
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Гаранција:
2 години
MPN:
не се применува
боја:
Слика се прикажани
Стил:
Гроздобер
Регионот на Производство:
Кина
Тип:
табела маса светилка
UPC:
не се применува

Избор на клиент