• Новак
Хидраулични Хоризонтална Џек Додатоци Лента

Хидраулични Хоризонтална Џек Додатоци Лента

DEN 288.00
Во достапна форма

Пристапност


Хидраулични Хоризонтална Џек Додатоци Лента

Главните карактеристики

Објектот Тежина:
0.5
Бренд Име:
OBRK
Главен Материјал:
Емералд

Избор на клиент