• Новак
(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција 600mm 900mm 1200mm 1500mm 2ft 3ft 4ft 5ft T5 ЛЕР Цевка Светлина Флуоресцентна Светилка бел ден

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција 600mm 900mm 1200mm 1500mm 2ft 3ft 4ft 5ft T5 ЛЕР Цевка Светлина

DEN 3036.00
Во достапна форма

Пристапност

T5 ЛЕР Цевка Светлина Спецификација : T5 ЛЕР Цевка Чип Бренд : Epistar Моќ : 10 W,14 W,20 W,25 W Должина : 0.6 m,0.9 m,1.2 m,1.5 м Боја : Бела,Топло Бела,Природни Бела покривка Боја : Млечно,Транспарентна
10 W Прозрачна Флукс : 900 LM
14 W Прозрачна Флукс : 1260 LM
20 W Прозрачна Флукс : 1800 LM 25 W Светлосен Флукс : 2200 LM Влезен Напон : AC85-265 V Оперативни Температура : -30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Кул бела, Топло бела
Wattage:
600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm
Тип На Објект:
LED Светилки
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Напон:
85-265V
Просечен Живот (часот):
50000
Led Сијалица Тип:
Цевка
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
сертификација:
CCC,RoHS,FCC,CE
LED Чип Модел:
2835
Повод:
дневна соба
База Тип:
T5
Должина:
1.2m
Зрак Агол(°):
180°
Моќ Толеранција:
5%
Обликот:
Бар
заштеда на енергија:
90%
CRI:
80Ra
Фактор на моќност:
0.95
PCB Материјал:
алуминиум PCB
Материјал:
Алуминиум
Маска Материјал:
PC
база:
G5
Лумен:
100-110lm/W
Гаранција:
3 Години
Име на производ:
t5 лер цевка

Избор на клиент