• Новак
DoreenBeads 1PC Vinatge Дрвена Маса Мат Круг Кафе Чај Чаша Носителот Кујна Utensil Садови Сад Јадење Плоча Подлога 10cm Кол.

DoreenBeads 1PC Vinatge Дрвена Маса Мат Круг Кафе Чај Чаша Носителот Кујна Utensil Садови Сад Јадење Плоча

DEN 63.00
DEN 74.40
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и
лошите временски услови.
- Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации откако уплата.
Добредојдовте на Мама Кујна!
- Контактирајте со нас
Можете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил .
Ние продавачот само примиле исплата Откако ќе ја Потврдите вашата цел "Примени". Плаќање од страна на Зачувам е безбедно.
Ако има било какви промени на адресата, ве молиме пред да се брод парцела.
Сите нарачки Бесплатен Превозот . Ви благодариме за вашата поддршка!
- Превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .
- Плаќање
Ние го прифатат плаќање на Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер,
Western Union, Qiwi Паричник, Веб пари, Boleto, итн .
Ние веруваме дека секогаш постои решение за вас!
- По Услуга
Поради скапи меѓународните товарни и долго превозот време, ние не го прифати враќа или размена. Ве молиме да бидете трпеливи.
Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас.

Главните карактеристики

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Бренд Име:
DoreenBeads
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
AE051404
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент