• Новак
200PCS/МНОГУ SMD Моќ Inductors CD75 100UH Марк 101 Јамка Inductance

200PCS/МНОГУ SMD Моќ Inductors CD75 100UH Марк 101 Јамка Inductance

DEN 775.00
DEN 816.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
CD75 100UH
Бренд Име:
EZIUSIN

Избор на клиент