• Новак
Нордиските Модерна Железо ПВЦ Инженеринг Кафе Светилка Лустерот Осветлување Droplight Pendant Продавница Дома Спална соба Оркестарот Читање

Нордиските Модерна Железо ПВЦ Инженеринг Кафе Светилка Лустерот Осветлување Droplight Pendant Продавница Дома

DEN 7250.00
DEN 7632.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено Виси Droplight Тела ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на нордиските шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со овој Виси Droplight. Примена : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : дома осветлување и nightlight извор на Светлина : Led Светло Материјал : Железо & ПВЦ Напон : 111-240 V Зрачењето Област : 10-15 Моќ : 31 W-40 W Боја : Злато, Хром 14 Глава (Кол.*H) : 640x120mm 24 Глава (Кол.*H) : 600x120mm Пакет се Вклучени : 1 X Droplight(Сијалица не е вклучена)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Лустери
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Заврши:
Железо
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Карактеристики:
#A
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
ПВЦ
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Напон:
110-240V
Број На Модел На:
#A
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Е Светилки Вклучени:
No
сертификација:
CCC,CE,RoHS
MPN:
не се применува
Гаранција:
2 години
Материјал:
Железо & ПВЦ
боја:
Злато, Хром
Стил:
Нордиските
Регионот на Производство:
Кина
Тип:
виси светилка

Избор на клиент