• Новак
Рускиот Царски Бог, Цар на Русија Знаме топла продаде стоката 3X5FT 150X90CM Банер месинг метал дупки

Рускиот Царски Бог, Цар на Русија Знаме топла продаде стоката 3X5FT 150X90CM Банер месинг метал дупки

DEN 374.40
Во достапна форма

Пристапност

Негативни повратни информации не може да ги реши сите проблеми, тоа може да резултира во губење на двете од нас.
Внимание ве молам! Направи сигурни дека вашата адреса за е точно.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател!
БЛАГОДАРАМ МНОГУ !.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
РУСКИ КЛИЕНТИ, ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ПОСЕБНО ВНИМАНИЕ! Ве молиме бидете сигурни да се пополни целосно име и детали, се пополни во примачот поштенски код! Инаку, вашиот пакет може да бидат изгубени или вратија!
Ние ги доставуваме Кина пост Воздух mail,тоа е бесплатен превозот за мнозинството на земји,времето за испорака е околу 20-45 дена, и испорака ти мене најмногу Се должи на поштата, но ако сакате да се добие објект брз ly, ние може да го испратите преку DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,Fed Ex.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Стил:
Летање
Јарболот Материјал:
Дрво
Употреба:
Спорт
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
AZ01231
Ткаенини:
Полиестер
is_customized:
Yes

Избор на клиент