• Новак
Отворено Спорт Holster Кука Јамка Појас Торбичка Телефон Случај Покрие Торба за полнење За Motorola Мото G4 Е2 E 2 2 X Стил X Чиста Генералот X2 X+1 XT1095

Отворено Спорт Holster Кука Јамка Појас Торбичка Телефон Случај Покрие Торба за полнење За Motorola Мото G4

DEN 326.00
DEN 446.40
-27 %
Во достапна форма

Пристапност


Отворен Спортски Пешачење Возење Holster Кука Јамка Појас Торбичка Телефон Случај Покритие За Повеќето паметен Телефон Подолу 5.7 inch Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет. Појас Стил Торбичка , Погодна За Отворен Голема за на отворено, тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Големина : 17*9.5*2cm

Главните карактеристики

Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Компатибилен Бренд:
Motorola
дизајн:
Едноставен,Спортски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
појас случај
Големина:
17cm*9.5cm*2cm

Избор на клиент