• Новак
Јапонија Стил црвена слива цвет handpaint керамички сад порцелански tabelware под голем стаклен сад глупак супа овошна салата чинии

Јапонија Стил црвена слива цвет handpaint керамички сад порцелански tabelware под голем стаклен сад глупак

DEN 2022.00
DEN 2246.40
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Овој производ стаклен од страна на страна,тоа не може да биде совршен.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

боја:
А, Б
Dinnerware Тип:
Чинии
Шаблон Тип:
Флорални
Производство:
Еден
Бренд Име:
QIEKE
Количина:
1
Материјал:
Керамички
Функција:
Еко-Пријателски
Керамички Тип:
порцелански
сертификација:
CE / ЕУ
Капацитет:
1.2 L
Техника:
Под стаклен
Број На Модел На:
МБ-1003 TAOQUJU

Избор на клиент