• Новак
Божиќ Подарок Година Нови Девојки Зголеми Цвет Кристал Headbands Деца Шик Цвет Бисери Венчиња Додатоци

Божиќ Подарок Година Нови Девојки Зголеми Цвет Кристал Headbands Деца Шик Цвет Бисери Венчиња Додатоци

DEN 581.00
DEN 618.24
-6 %
Во достапна форма

Пристапност

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Се враќа :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена.
Испорака :
Ние обично брод објект во рок од 1-5 дена по плаќање е 24 часа потврда.
Ве молиме имајте предвид дека превозот цена (ќе се плаќа кога ќе го поставите цел) не вклучувајќи и дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад!
. Општо земено, ние ќе се приспособат на бои како што е иста како и на објекти,но може да биде малку боја разлика според различни светлина,различни монитор. Ви благодариме за вашиот одлична соработка!
Ве молиме да ни остават порака на цел листа за вашето дополнително барање за објекти, превозот или вредноста на фактурата, итн, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат.
Внимание ве молиме :
Од Русија пост нова политика за Полно Име, ве молиме секој купувач да понудат на своите Полно Име пред да се плати во вашата платежна адреса.
Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Hongmao
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
14736

Избор на клиент