• Новак
Нови Жените Птица Правец на Goose Пердув Телото Уметност, Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепница

Нови Жените Птица Правец на Goose Пердув Телото Уметност, Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепница

DEN 23.00
DEN 34.08
-33 %
Во достапна форма

Пристапност


Изгледа како вистинска тетоважа по аплицирањето. Почекајте 10 секунди, а потоа се фаќа за нежно и постојано со повеќе алкохол или бебешко масло се додека целосно отстранети. По 20-30 секунди, нежно отстранување на подлога од хартија.
Одличен избор, како привремена тетоважа на телото шминка и лузна капак.
Safe мастило и лепак тело тетоважа налепница. Dab тетоважа со триење на алкохол или бебешко масло. Нека тетоважа сува.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
За Да Отстраните :
1.Спецификации :
Пердув и wild goose модели.
Тип : Тетоважа Налепница
Количина : 1 Лист
Тема : Убавина
Пол : Жените
Материјал : Хартија
Модели : Пердуви, Диви Гуски
Локации : Арм, рачниот Зглоб, Рака, Нога, Стомакот, Грбот, Бедро, итн
Карактеристики : Водоотпорен, Отстранлив, Шарени
Големина : 10. Влажни тетоважа темелно со сунѓер. Место тетоважа со лицето надолу на кожата.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Корисникот :
1.
Пакетот Вклучува :
1 Лист на Тетоважа Налепница
. Отсечени тетоважа на избор и да ги отстрани јасно лист.

Главните карактеристики

боја:
Црна
Број На Модел На:
8817344
Тип:
Привремена Тетоважа
Големина:
10.5cm x 6cm
Бренд Име:
poseida

Избор на клиент