• Новак
90-тите години Панк Готски Голема О-прстен со Црвено Тело Подигнат Појас Прилагодливи подигнат Strappy Блузи Кафез Градник Bodysuit Сечење на Врвот Ропство Подигнат појас

90-тите години Панк Готски Голема О-прстен со Црвено Тело Подигнат Појас Прилагодливи подигнат Strappy Блузи

DEN 413.00
DEN 589.92
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Се обидува персоналот е биста големина е со големина по носењето невидливи долна облека.
Ние ќе брод да ја стандардната адреса која ви нуди во Зачувам, ако не информира нас.
Добредојдовте на Мала Модна Продавница.
3 : Non-бесплатен превозотDHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Тоа трае околу 3-7 работни денови;
Нормално ние го избере кина пост како превозник, во исто време ние го задржуваме правото да се избере побрзо превозникот за вас. Ние го задржуваме правото да се избере другите превозникот соодветно.
И телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот :
1. Ве молиме проверете на царинската политика на свој место . Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас. Во спротивно, тоа ќе го направи некои разлики .
Ние го избере Кина, воздухот парцела бесплатен превозот превозникот приоритет.
Увозни давачки, ДДВ, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. овој проблем му припаѓа на вашата одговорност .
Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Биста големина е клучен фактор во големина избор
4.
Но, тоа трае околу 15-40 работа дена откако беше објавено.
2 : Non-бесплатен превозотEMS, E-пакети или DHL глобалната mail тоа е потребно околу 5 до 20 работни денови; ние препорачуваме да користите E-пакет и глобална е-mail пораки.
Ако не се направат овие дополнителни трошоци, тие мора да бидат дадени во цел за вашиот пакет да се расчисти на царинската управа. Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени", и да не се соберат на ДДВ,
давачки и/или даноци и не може да се предвиди она што особено обвиненија може да биде. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/број на телефон,
тоа е побарано од страна на превозникот на Меѓународните Пратки. Големина на табелата е само за референца со мерења грешка 1-3cm,
тоа е нормално, не на квалитет проблем, ве молиме да дадете ваши љубезно ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Број На Модел На:
S-O0593
Бренд Име:
JLX.Се ПОДИГНАТ
Материјал:
Spandex
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
квалитет:
Многу добро
Големина:
All
Употреба:
Танц професионални носат
Потекло:
Кина
Ткаенини:
затегнувачка еластичноста на материјалот
Додатоци:
Хардверски Додатоци
Боја Стил:
Природна Боја

Избор на клиент