• Новак
Молња заштита BR ИЛ АУ ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА plug плута Smart Штекер Моќ Лента со USB Излези

Молња заштита BR ИЛ АУ ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА plug плута Smart Штекер Моќ Лента со USB Излези

DEN 2478.00
DEN 2784.00
-11 %
Во достапна форма

Пристапност


Молња заштита BR ИЛ АУ ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА plug плута Smart Штекер Моќ Лента со USB Излези
Производи спецификација : 2 начин боја моќ во дресот на пренапони заштитници & 12 Полнење преку USB Порта, со 3.0 m моќ жица
Големи контрола на копчињата/Молња систем за заштита на
Моќ Жица : 3.0 m 10ft моќ жица;3 x 0.75 мм 2
Приклучокот Спецификации : 3 pin приклучок
Димензија : 247 MM*97 MM*33.5 MM
Номинална Струја : 10 A
Номинална Напон : 110-240 V
Номинална Моќност : 2500 W
Материјал : ABS Тело Случај, ПВЦ Бакарна Жица
Боја : Боја
Пакет : 1 КОМПЈУТЕР/Боја PVC Кеса Пакување,12 КОМПЈУТЕРИ/Внатрешниот Картон, 5 Внатрешниот картон/ Надворешниот Картон, 60 КОМПЈУТЕРИ

Главните карактеристики

Тип:
3 во 1 Појадок Создателот Делови
Број На Модел На:
HSA3B0C10D0-3MCL/WT
USB Излез:
5V 2100mA
Моментален заштита:
Молња заштита
Примена:
Станбени / Општа Намена
модул:
8 функционални модули
боја:
шарени/бела
Моќност:
Од 2,5 KW
суровини:
пламен retardant abs школка
Бродови Од:
Кина
Должина на кабел:
3Meter / 10Ft

Избор на клиент