• Новак
AAMIKAST Жените Фустани без Ракави Лето Стил Партија Вечер Нова Мода 2017 Домот Флора се Вклопуваат И Одблесокот Секси Фустани

AAMIKAST Жените Фустани без Ракави Лето Стил Партија Вечер Нова Мода 2017 Домот Флора се Вклопуваат И Одблесокот

DEN 662.00
DEN 1103.52
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ние не може да гарантира пристигнување време. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не се вклучени во објекти цена или превозот надомест.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.39 инчи)
Ве молиме обрнете внимание на детали големини со твое пред да нарачате!
Забелешка
1 : Секој компјутер на екранот различни бои;
2;Сите големината им овозможи мало отстапување;
На услови за користење на услугите
Превозот
1)1-3 Дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата.
Други земји и пакет над 2 Килограми, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.но, ве молам да се овозможи одложување одговор за не-бизнис ден.
3) DHL, TNT, Fedex, UPS-от, Воздух Товар, препорачана Пошта се сите подржани, ако сакате да го користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се произведуваат други давачки.
2)ве Молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Деколте:
Оглавник
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Број На Модел На:
D0614
Материјал:
Spandex,Памук
Бренд Име:
Aamikast
Шаблон Тип:
Геометриски
Декорација:
Appliques

Избор на клиент