• Новак
PG10-6 Пластични Пневматски Воздух Брз Полнач Редуктор Нееднаков 10мм да 6mm Push Директно Во Цевка Фитинг

PG10-6 Пластични Пневматски Воздух Брз Полнач Редуктор Нееднаков 10мм да 6mm Push Директно Во Цевка Фитинг

DEN 6.00
DEN 7.20
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


Име На Производ :
Пневматски Брзо Монтирање Конектор Тип :
10мм да 6mm Материјал :
Пластични

Главните карактеристики

Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
PG10-6

Избор на клиент