• Новак
кориснички медал во 50mm дијаметар направени во злато/сребрена/бронза заврши во прилог со лента/400pcs

кориснички медал во 50mm дијаметар направени во злато/сребрена/бронза заврши во прилог со лента/400pcs

DEN 23040.00
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на Класичен & Свежи Индустрии Ко.Ограничен. Овој пакет вклучува 400pcs на кориснички направени медали. Пакетот опција спецификација : Количина : 400pcs Големина : 50.8 mm(2 инчи) дијаметар ,3 mm дебел Материјал : цинк легура Факултативна позлата : сјајна или антички злато, сребро и бакар Прилог : 25*800mm свила печатење на екран лента без лого Производство time : 15days време на Испорака : 5-7 дена превозот од експрес, Ние се специјализираат во кориснички медали и медали прилози. Прилагодена форма,две-страната дизајн,3 D дизајн и кориснички лента се прифатливи. Ве молиме испратете ни го вашето лого или дизајн за да се добие конкретна понуда.

Главните карактеристики

Стил:
Европа
Тема:
Спорт
Година:
2000-Тековно
Техника:
Кастинг
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Европа

Избор на клиент