• Новак
Топла Посебни телефон случај За iPhone 5 5s SE 6 6s 6 Плус 6s Плус 7 7 Плус Насликани 12 Констелација TPU Мека Случај

Топла Посебни телефон случај За iPhone 5 5s SE 6 6s 6 Плус 6s Плус 7 7 Плус Насликани 12 Констелација TPU Мека

DEN 78.00
DEN 86.40
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Цел два случаи, Испрати прашина приклучок (Боја По Случаен избор)
Топла Посебни телефон случај За i Phone 5 5s SE 6 6s 6 Плус 6s Плус 7 7 Плус Насликани 12 Констелација TPU Мека Случај
Карактеристики :
100% Сосема Нов, изработени од зелен материјали, ултра мала тежина и тенок.
Заштити вашиот мобилен телефон од гребнатини и прашина.
Секоја дупка совршено да се совпаѓаат (Слушалка, МИКРОФОН, итн.).
Достапни во различни бои и дизајни.
Спецификација :
Материјал : Објект е направен од Висок квалитет на УВ + TPU обезбедува ултра мала тежина.
Боја : Насликани обрасци
Пакетот Вклучува :
1 X Случај
(Цел Два Случаи, Испрати Подарок)
Повеќе Детали :
Прилагодување е достапно за секој модел 50pcs и 5pcs секој модел најмалку.

Главните карактеристики

Материјал:
5 5s SE, 6 6s, 6 Плус 6s Плус, 7, 7 Плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 5s,iPhone 6,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 7 Плус,iPhone SE
дизајн:
Спортски,Симпатична,Животни,Цвеќиња,Егзотични,Еднорог,Транспарентен,Обична,Мермер,Фламинго
Карактеристики:
Мека Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
4-inch/4.7-inch/5.5-inch
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
Lulumi
Тип:
Случај

Избор на клиент