• Новак
АЛИС AC139 0285-044 Титаниум Најлон Материјал Музички Инструмент Жици на Гитара Жици Поставени Класична Гитара Стрингови

АЛИС AC139 0285-044 Титаниум Најлон Материјал Музички Инструмент Жици на Гитара Жици Поставени Класична Гитара

DEN 489.00
DEN 958.08
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

com ќе даде пари на нашата сметка .Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа , ве молиме контактирајте ме првиот наместо да се даваат негативни повратни информации, и на овој начин можеме да се справиме со тоа поефективни.Доколку ви се допаѓа нашата предмети , ве молиме да ни даде Пет ѕвездички на повратни информации, и нека другите уживаат во тоа премногу.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе им даде пет започнете повратни информации за секој убаво купувачот премногу. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Додека Г-4-5 E-6 сребро-обложено 85/15 бронза рана стринг се прави од страна на постапката која ги комбинира традиционалните технологија и модерната висока технологија.

Главните карактеристики

Тип:
стрингови
Број На Модел На:
AC139

Избор на клиент