• Новак
Висок квалитет SMD5050 AC/DC12V E12 led светло,предводена e12 светилки 12V E12 led светилки бесплатен превозот 5pcs/многу

Висок квалитет SMD5050 AC/DC12V E12 led светло,предводена e12 светилки 12V E12 led светилки бесплатен превозот

DEN 821.00
DEN 1094.40
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


1.Тип на производ : E12-34 SMD
2.Влезен Напон : AC/DC12 V
3.Моќ Дисипација : 6.2 W Max
4.Прозрачна Флукс(lm) : 680-800 LM
5.Зрак Агол : 360 степени
6.Светилки носителот : E12
7.Led боја : Црвена,Жолта,Бела,Сина,Топло Бела,Зелена.
8.illuminant димензија : Φ20x30.0mm
9.Тежина : 12.5 g
10.Оперативен Температура : -40~85 C
11.Сертификати : ROHS , CE

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
6w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
сертификација:
CE,RoHS
LED Чип Модел:
SMD5050
Зрак Агол(°):
360°
Бренд Име:
HCLi
Просечен Живот (часот):
100000
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
LED Чип Бренд:
Epistar
Број на LED Чип:
34 компјутери
Напон:
12V
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
База Тип:
E12
Должина:
N
Обликот:
R

Избор на клиент